101 |
Ruby Laughlin / Charlotte Noonan
Fairfield - Strathcona (TK2) |
Division 8 (U18) - 10 km
|
K/S W U18 |
1a
|
2006 |
F |
|
102 |
Maddy Martin / Matilda Noonan
Fairfield - Strathcona (TK2) |
Division 8 (U18) - 10 km
|
K/S W U18 |
1a
|
2006 |
F |
|
103 |
Elizabeth Lee
INCC Yarra Paddlers - Strathcona (K1) |
Division 8 (U18) - 10 km
|
K1 W U16 |
1a
|
2008 |
F |
|
104 |
Layla Bastick / Felix Labza
INCC Yarra Paddlers - MLC (K2) |
Division 8 (U18) - 10 km
|
K/S W U16 |
1a
|
2008 |
F |
|
105 |
Bella Wallis / Rayna Weng
Fairfield - Strathcona (K2) |
Division 8 (U18) - 10 km
|
K/S W U16 |
1a
|
2009 |
F |
|
106 |
Hunter Iskov / Emma Corrin
Cobram-Barooga - Cobram Anglican (TK2) |
Division 8 (U18) - 10 km
|
K/S X U16 |
1a
|
2008 |
F/M |
|
107 |
Edward Bawden / Thomas Vermiglio
Fairfield - (TK2) |
Division 8 (U18) - 10 km
|
K/S M U16 |
1a
|
2009 |
M |
|
108 |
Abby Fisher / Mandy Chen
INCC Yarra Paddlers - MLC (TK2) |
Division 8 (U18) - 10 km
|
K/S W U18 |
1b
|
2006 |
F |
|
109 |
Bethany Xu / Grace Xia
INCC Yarra Paddlers - MLC (TK2) |
Division 8 (U18) - 10 km
|
K/S W U16 |
1b
|
2010 |
F |
|
110 |
Talia Nguyen / Hayley Chen
INCC Yarra Paddlers - MLC (TK2) |
Division 8 (U18) - 10 km
|
K/S W U16 |
1b
|
2009 |
F |
|
111 |
Lunar Cui / Chloe Peng
Fairfield - Strathcona (TK2) |
Division 8 (U18) - 10 km
|
K/S W U16 |
1b
|
2008 |
F |
|
112 |
Olivia Ma / Dora Sun
Fairfield - Strathcona (TK2) |
Division 8 (U18) - 10 km
|
K/S W U16 |
1b
|
2008 |
F |
|
113 |
Abigail Wilson / Alina Zheng
Fairfield - Strathcona (TK2) |
Division 8 (U18) - 10 km
|
K/S W U16 |
1b
|
2009 |
F |
|
114 |
Kary Wong / Julia Zhu
Fairfield - Strathcona (TK2) |
Division 8 (U18) - 10 km
|
K/S W U16 |
1b
|
2009 |
F |
|
201 |
Axel Tan
Fairfield - (K1) |
Division 9 (U14) - 10 km
|
K1 M U14 |
2
|
2010 |
M |
|
202 |
Charlie Johnson / Hamish Mann
INCC Yarra Paddlers - Alphington Grammar (TK2) |
Division 9 (U14) - 10 km
|
K1 M U14 |
2
|
2011 |
M |
|
203 |
Ishaan Venkatesh
Fairfield - Wesley College (K2) |
Division 9 (U14) - 10 km
|
K1 M U14 |
2
|
2010 |
M |
|
204 |
Lucy McKenzie / Callum Lincoln
INCC / Cobram-Barooga - (K2) |
Division 9 (U14) - 10 km
|
K2 X U14 |
2
|
2010 |
F/M |
|
205 |
Yuxin Yang / Evla Basak
Fairfield - Strathcona (K2) |
Division 9 (U18) - 10 km
|
K2 W U14 |
2
|
2010 |
F |
|
206 |
Abby Osborne / Jessie Yu
INCC Yarra Paddlers - MLC (K2) |
Division 9 (U14) - 10 km
|
K2 W U14 |
2
|
2010 |
F |
|
207 |
Arya Prakash / Nicole Gu
INCC Yarra Paddlers - MLC (K2) |
Division 9 (U14) - 10 km
|
K2 W U14 |
2
|
2011 |
F |
|
208 |
Isabella Cen / Katherine Shen
INCC Yarra Paddlers - MLC (K2) |
Division 9 (U14) - 10 km
|
K2 W U14 |
2
|
2010 |
F |
|
209 |
Maya Eaton / Carolyn Zheng
INCC Yarra Paddlers - MLC (K2) |
Division 9 (U14) - 10 km
|
K2 W U14 |
2
|
2010 |
F |
|
210 |
Joelle Wong / Lor-Ren Chan
INCC Yarra Paddlers - MLC (K2) |
Division 9 (U14) - 10 km
|
K2 W U14 |
2
|
2010 |
F |
|
301 |
Kayla Karabardak / Alessia Ferraro
INCC Yarra Paddlers - MLC (TK2) |
Division 9 (U14) - 10 km
|
K/S W U14 |
3
|
2011 |
F |
|
302 |
Lara Zhang / Tina Zhao
INCC Yarra Paddlers - MLC (TK2) |
Division 9 (U14) - 10 km
|
K/S W U14 |
3
|
2010 |
F |
|
303 |
Emily Zheng / Simi Hanan
INCC Yarra Paddlers - MLC (TK2) |
Division 9 (U14) - 10 km
|
K/S W U14 |
3
|
2011 |
F |
|
304 |
Juliette Wilson / Serena Lee
Fairfield/ INCC - Strathcona (TK2) |
Division 9 (U14) - 10 km
|
K/S W U14 |
3
|
2011 |
F |
|
305 |
Alyssa Bromwich / Genevieve Khaw
Fairfield - Strathcona (TK2) |
Division 9 (U14) - 10 km
|
K/S W U14 |
3
|
2010 |
F |
|
306 |
Claire Huang / Rachael Huang
Fairfield - Strathcona (TK2) |
Division 9 (U14) - 10 km
|
K/S W U14 |
3
|
2010 |
F |
|
401 |
Stephen Routley / James Graham
Fairfield / Echuca Moama - (UC2) |
Canoe/SUP - 10 km
|
UC2 M Open |
4
|
1965 |
M |
|
402 |
Karen Strachan / Sia Kanellopoulos
Footscray / no club - (TC2) |
Canoe/SUP - 10 km
|
TC2 X Open |
4
|
1964 |
F |
|
403 |
Karen Merlo / Jo Davis
Footscray / Geelong - (TC2) |
Canoe/SUP - 10 km
|
TC2 X Open |
4
|
1969 |
F |
|
404 |
Danielle Bond / Tony Bond
No club / Echuca Moama - (TC2) |
Canoe/SUP - 10 km
|
TC2 X Open |
4
|
1988 |
F/M |
|
405 |
Michael Tracey / Julie Keillor
Shepparton - (TC2) |
Canoe/SUP - 10 km
|
TC2 X Para |
4
|
1998 |
F/M |
|
501 |
Casey Haynes
Mercantile - (K1) |
Division 1&2 - 18 km
|
K1 M Open |
5
|
1995 |
M |
|
502 |
Hamish Young
INCC Yarra Paddlers - (K1) |
Division 1&2 - 18 km
|
K1 M Open |
5
|
1997 |
M |
|
503 |
Aidan Han
Fairfield - (K1) |
Division 1&2 - 18 km
|
K1 M Open |
5
|
2005 |
M |
|
504 |
Alana Johnson
INCC Yarra Paddlers - (K1) |
Division 3&4 - 18 km
|
K1 W Open |
5
|
1999 |
F |
|
505 |
Rebecca Mann / Kate Leverett
Mercantile / Mitta Mitta - (K2) |
Division 1&2 - 18 km
|
K2 W Open |
5
|
1995 |
F |
|
506 |
Chris Burns / James Murray
INCC Yarra Paddlers - (K2) |
Division 1&2 - 18 km
|
K2 M Open |
5
|
2000 |
M |
|
507 |
Bradley Buissink / Mikail Basak
Fairfield - (K2) |
Division 3&4 - 18 km
|
K2 M U18 |
5
|
2007 |
M |
|
508 |
Aaron Lam / Lachlan dal Sasso
Fairfield - (K2) |
Division 3&4 - 18 km
|
K2 M U18 |
5
|
2007 |
M |
|
509 |
Anthea Tan / Maya Murphy
Fairfield / Bendigo - (K2) |
Division 3&4 - 18 km
|
K2 W U18 |
5
|
2008 |
F |
|
510 |
Mia Wall / Hui Wen Chan
INCC Yarra Paddlers - MLC (K2) |
Division 3&4 - 18 km
|
K2 W U18 |
5
|
2009 |
F |
|
511 |
Eugene Stackpole / Chris Alger
PLCC |
Division 3&4 - 18 km
|
K2 M V60+ |
5
|
1963 |
M |
|
512 |
Andrew Flanders / Peter Currie
Geelong - (K2) |
Division 3&4 - 18 km
|
K2 M V60+ |
5
|
1958 |
M |
|
513 |
Dominic Scarfe / John Young
Essendon / INCC Yarra Paddlers - (K2) |
Division 3&4 - 18 km
|
K2 M V60+ |
5
|
1964 |
M |
|
601 |
Michael Shanahan / Alan Frost
Geelong - (TK2) |
Division 5&6 - 10 km
|
K/S M Open |
6
|
1963 |
M |
|
602 |
Jason Nicholson / Arnie Shanahan
Geelong - (TK2) |
Division 5&6 - 10 km
|
K/S M Open |
6
|
1972 |
M |
|
603 |
Peter Prichard / Michael Wilson
INCC Yarra Paddlers - (K2) |
Division 5&6 - 10 km
|
K/S M Open |
6
|
1953 |
M |
|
604 |
Aaron Bawden / Isaac Bawden
Fairfield - (TK2) |
Division 5&6 - 10 km
|
K/S M Open |
6
|
1973 |
M |
|
605 |
Rowan Doyle / David Cooke
Fairfield - (TK2) |
Division 5&6 - 10 km
|
K/S M Open |
6
|
1967 |
M |
|
606 |
Louise Greenwood / Paul Kristian
Cobram-Barooga / Footscray - (K2) |
Division 5&6 - 10 km
|
K/S M Open |
6
|
1982 |
F/M |
|
701 |
Keith Gourlay
Canoes Plus - (ORS1) |
Division 5&6 - 10 km
|
K/S M V40+ |
7
|
1960 |
M |
|
702 |
Chris McDonald
INCC Yarra Paddlers - (ORS1) |
Division 5&6 - 10 km
|
K/S M V40+ |
7
|
1972 |
M |
|
703 |
Paul O'Donoghue
No club - (ORS1) |
Division 5&6 - 10 km
|
K/S M V40+ |
7
|
1971 |
M |
|
704 |
Nathan Windebank
Fairfield - (K1) |
Division 5&6 - 10 km
|
K/S M V40+ |
7
|
1973 |
M |
|
705 |
Hal Curwen-Walker
Essendon - (K1) |
Division 5&6 - 10 km
|
K/S M V40+ |
7
|
1955 |
M |
|
706 |
Julian Russell
Fairfield - (K1) |
Division 5&6 - 10 km
|
K/S M V40+ |
7
|
1980 |
M |
|
707 |
Paul Carnegie
Geelong - (K1) |
Division 5&6 - 10 km
|
K/S M V40+ |
7
|
1977 |
M |
|
708 |
Anna Wilson
Fairfield - (K1) |
Division 5&6 - 10 km
|
K/S W V50+ |
7
|
1971 |
F |
|
709 |
Felicity Wilkeson
PLCC - (ORS1) |
Division 5&6 - 10 km
|
K/S W V50+ |
7
|
1972 |
F |
|
801 |
Hugo Deng / Tyson Buissink
Fairfield - Xavier College (K2) |
Division 10 (U12) - 2 km
|
K/S M U12 |
8
|
2012 |
M |
|
802 |
Daphne Bradley / Jack Corrin
Goldfields Paddlers / Cobram-Barooga - (TK2) |
Division 10 (U12) - 2 km
|
K/S X U12 |
8
|
2013 |
F/M |
|
803 |
Ethan Maroun-Clark
Fairfield - (C1) |
Division 10 (U12) - 2 km
|
C1 M U12 |
8
|
2013 |
M |
|